Zwroty


Zwroty produktu

Zgodnie z art. 2 ustawy z dnia 2 marca 2002 roku ,,o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U. 2000.22.271).
Klient może zrezygnować z produktów zakupionych w sklepie bez podania przyczyny - w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwracany zgodnie z powyższym art. produkt zostanie przyjęty przez Sprzedawcę wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu z kompletną jego zawartością (produkt, metka, rachunek, wyciąg z konta, potwierdzenie przelewu lub inny dokument potwierdzający zawarcie umowy) oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania, przeróbek itp..
W przypadku biżuterii z kamieniami szlachetnymi lub perłami  przyjęcie zwrotu towaru musi być poprzedzone analizą przeprowadzoną przez rzeczoznawcę - gemmologa i jego pozytywną opinią.
Data wysłania zwrotu nie może przekroczyć 14 dni od daty doręczenia towaru klientowi.
Sprzedawca oświadcza, iż nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz podać numer rachunku  na jaki ma nastąpić zwrot zapłaty. Wzór oświadczenia do pobrania poniżej.  
W przypadku prawidłowego odstąpienia od umowy zapłata zostanie zwrócona klientowi w terminie do 2 dni roboczych od momentu otrzymania przez sklep przesyłki zwrotnej z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, którego wzór Sprzedawca prześle na prośbę Klienta wraz z opłatą za przesyłkę pocztową ekonomiczną za odesłanie produktu. MARKI DOSTĘPNE W NASZEJ SZKATUŁCE

aaforeveribellewektor               lineargenteleganceinsilver
copy right iBelle    
       
   
                                facebook ibelle instagram ibelle pinterest ibelle

      ibelle allegro 1    ibellefriends             homessl